Proběhlé akce

 

Výsledky OKV Tymákov 28.9.2017 

Vážení příznivci!
Dne 28.9.2017 proběhla jubilejní XXV. Oblastní klubová výstava v Tymákově.
Tímto chceme ještě jednou poděkovat všem zúčastněným vystavovatelům, sponzorům, paní rozhodčí, organizátorům a obci Tymákov. Věříme, že jste s výsledky a organizací akce spokojeni a doufáme, že se v následujícím roce opět setkáme v hojném počtu.
Moc gratulujeme výhercům a jejich kníráčkům!
 
    
     
 

TTM Plzeňského kraje 2017

V týdnu od 1. 7. do 9. 7. se v Přešticích konal krajský Tábor talentované mládeže Plzeňského kraje 2017.
Tábora se celkem zúčastnilo 16 mládežníků s různými plemeny psů, hned po německých ovčácích jsme obsadili 2. místo. Celý týden jsme se pilně pod vedením Marušky Hasenöhrlové a Martiny Duchkové připravovali na zkoušky, které nám posoudil pan Ing. Miroslav Ulč. Zkoušky byly 100 % úspěšné, a to i pro knírače. Kristýna s Penny ZVV 1, Karolína s Emmou BH a s Daffy ZM :) 
 
 
Zleva: Daffy Donkey DaChes Dream, Karolína Škubalová, Emma Ginni DaChes Dream, Marie Hasenöhrlová, Bandit vom Weinhof, Anežka Škubalová, Tazzy Tazmania Stanios, Kristýna Vodrážková, Penelope Radinie
 
 
 

15. MČR kníračů stopařů, 13. ročník memoriálu Tomáše Povy

 
V neděli 23. dubna proběhlo v Horní Bříze 15. Mistrovství České republiky kníračů stopařů. I přes nejnižší účast za poslední léta byl závod perfektně připravený a organizace fungovala na jedničku. Jako rozhodčí byl delegován pan Karel Nedvěd.
 
 
FPr 1
1. místo Karolína Škubalová a Daffy Donkey DaChes Dream, 80 bodů
 
FH 1
1. místo Helena Glänznerová a Hannibal Barkas Radinie, 1. místo, 93. bodů
2. místo Vladimír Jirkovský a Frankie Aquila Levinson
3. místo Alena Kučerová a Tamir z Roznetu