Proběhlé akce

 

MS ISPU v kategoriích IPO3 a IPO FH

Ve dnech 25. - 28. 11. 2018 proběhlo Mistrovství světa kníračů. Česká republika nezůstala pozadu a do italského Montelupa se dostavilo několik čtyřnohých bojovníků se svými páníčky. Nechyběla mezi nimi ani členka našeho klubu - Ing. Helena Glänznerová se svým nádherným velkým černým kníračem Hannibalem Barkasem z chovatelské stanice Radinie (na obrázku se soutěžním číslem 14). V družstvech IPO3 obsadili medailové 2. místo a v jednotlivcích IPO3 krásné 21. místo. Oběma gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!
                                            
                                                                    
 

Výsledky OKV Tymákov 28. 9. 2018

Vážení výstavovatelé a přiznivci kníračů!
Další Oblastní klubová výstava je za námi. I když jsme se sešli v menším počtu, o to byla tato, již XXVI., přátelštější. Za celý organizační tým by jsem ráda poděkovala především obci Tymákov za poskytnutí prostor, našim sponzorům a paní Ing. Ivaně Roubalové za posuzování. Neméně malé poděkování patří vám, vystavovatelům.
Výhercům gratulujeme!
Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a příští rok naviděnou! Fota z výstavy naleznete ve fotogalerii.
 

 

Výsledky OKV Tymákov 28.9.2017 

Vážení příznivci!
Dne 28.9.2017 proběhla jubilejní XXV. Oblastní klubová výstava v Tymákově.
Tímto chceme ještě jednou poděkovat všem zúčastněným vystavovatelům, sponzorům, paní rozhodčí, organizátorům a obci Tymákov. Věříme, že jste s výsledky a organizací akce spokojeni a doufáme, že se v následujícím roce opět setkáme v hojném počtu.
Moc gratulujeme výhercům a jejich kníráčkům!
 
    
     
 

TTM Plzeňského kraje 2017

V týdnu od 1. 7. do 9. 7. se v Přešticích konal krajský Tábor talentované mládeže Plzeňského kraje 2017.
Tábora se celkem zúčastnilo 16 mládežníků s různými plemeny psů, hned po německých ovčácích jsme obsadili 2. místo. Celý týden jsme se pilně pod vedením Marušky Hasenöhrlové a Martiny Duchkové připravovali na zkoušky, které nám posoudil pan Ing. Miroslav Ulč. Zkoušky byly 100 % úspěšné, a to i pro knírače. Kristýna s Penny ZVV 1, Karolína s Emmou BH a s Daffy ZM :) 
 
 
Zleva: Daffy Donkey DaChes Dream, Karolína Škubalová, Emma Ginni DaChes Dream, Marie Hasenöhrlová, Bandit vom Weinhof, Anežka Škubalová, Tazzy Tazmania Stanios, Kristýna Vodrážková, Penelope Radinie
 
 
 

15. MČR kníračů stopařů, 13. ročník memoriálu Tomáše Povy

 
V neděli 23. dubna proběhlo v Horní Bříze 15. Mistrovství České republiky kníračů stopařů. I přes nejnižší účast za poslední léta byl závod perfektně připravený a organizace fungovala na jedničku. Jako rozhodčí byl delegován pan Karel Nedvěd.
 
 
FPr 1
1. místo Karolína Škubalová a Daffy Donkey DaChes Dream, 80 bodů
 
FH 1
1. místo Helena Glänznerová a Hannibal Barkas Radinie, 1. místo, 93. bodů
2. místo Vladimír Jirkovský a Frankie Aquila Levinson
3. místo Alena Kučerová a Tamir z Roznetu